Experius_logo_color
logo-black
  • Diensten
    • Inzicht en strategie
      • Merk en merkbeleving
    • Concept en prototyping
      • UX / UI Design
    • Development en implementatie
    • Optimalisatie en groei
      • Online Marketing
      • Marketing Automation
  • Technologie
    • Magento - Adobe webshop
    • Shopware webshop
    • BigCommerce webshop
    • Headless webshop
      • Progressive Web Apps (PWA)
    • Akeneo PIM Systeem
  • Ons werk
  • Over ons
    • Team
    • Sfeerimpressie
    • Cultuur
    • Partners
    • Kijk op Commerce Magazine
    • Mage2Gen - Module creator
  • Markten
    • B2B Webshop
    • B2C Webshop
    • D2C Webshop
  • Werken bij
  • Blog
Druk op Enter om te zoeken of op ESC om te sluiten.
Contact

Junior Backend Developer (PHP)

Jouw backend skills ontwikkelen terwijl je aan maatwerk webshops bouwt?

Full-time / Part-time | Utrecht

v18-min

Wie ben jij?

Je hebt al enige ervaring als developer en hebt met PHP of een andere object georiënteerde taal gewerkt. Ervaring met een PHP framework zoals Laravel of Symfony is een dikke plus! Je hebt dus een solide basis, maar wilt je graag verder ontwikkelen binnen webdevelopment en ecommerce. Je wilt graag werken in een team van bevlogen developers, waar ook ruimte is voor een grapje en een dosis gezelligheid.

Wat ga je doen?

Samen met een multidisciplinair SCRUM team van developers, consultants en designers maak jij maatwerk webshops. Je werkt samen aan nieuwe webshops en doet doorontwikkeling voor bestaande webshops. Als developer ben jij dagelijks bezig met verschillende backend taken, zoals het 'knopen van API's' op het gebied productinformatie (PIM), orders/klanten (ERP), voorraad/levering (WMS), marketing of marketplaces. Daarnaast komt er sporadisch een bugfix tussendoor. Elke klant en elke shop is maatwerk; hierdoor heb je veel uitdaging en afwisseling in je werkzaamheden. 

Wekelijks hebben we een backend chaptermeeting waarin we kennis delen en innovaties/nieuwe technieken bespreken. Jouw input heeft invloed op hoe de backend er binnen Experius uit gaat zien. Ben jij er de volgende keer bij?

Wat maakt werken bij Experius zo leuk?

  1. Veel aandacht voor persoonlijke ontwikkeling en groei. Als medior PHP developer krijg je een persoonlijk ontwikkelingsbudget van 500 euro per jaar en een coachingstraject met onze (externe) coach.
  2. Een gezellige werkplek binnen een hecht team. Elke vrijdag wordt de week afgesloten met een borrel en een champagnemoment om stil te staan bij successen zoals de livegang van een webshop. Daarnaast is er elke maand een uitje met alle Experianen zoals een rondvaart of festival én gaan we elk jaar een weekend weg. 
  3. Salaris; afhankelijk van je skills en ervaring kun je tot 43.000 bruto verdienen exclusief winstdeling en vakantiegeld. Daarnaast krijg je een goede pensioensopbouw met een lage eigen bijdrage. 
  4. Focus op development; bij Experius ademen we development. Van je 70 nieuwe collega’s zijn er meer dan 45 developers; kortom (méér) dan genoeg sparringspartners.
  5. Uitstekende werk-privé balans: Werktijden zijn flexibel in te delen en (deels) thuiswerken is een optie. Dit alles doe je in overleg met je zelf organiserende team. Door de balans tussen vrijheid en verantwoordelijkheid bepaal je veel zelf!
  6. Half-jaarlijkse feedbackrondes; je geeft en krijgt feedback van je directe collega's (360° feedback). Op basis van de feedback kun jij gericht werken aan je verdere ontwikkeling en krijg je een salarisverhoging bij goed functioneren.
  7. Keuze tussen meer vrije tijd (25 vrije dagen) of meer geld (20 vrije dagen). Daarnaast uiteraard reiskostenvergoeding (met auto of OV) of leasen van een E-Bike zoals een VanMoof voor een laag bedrag als je meer dan 10 kilometer van kantoor woont

1
sfeer-experius-36
PGD_5919

Hoe ziet het sollicitatieproces er uit?

  • Arnout of Jan neemt binnen 3 dagen contact met je op om kennis te maken. Alle vragen over de functie en over Experius kun je gelijk stellen.
  • Daarna een kennismaking op kantoor; samen met Arnout of Jan ga je in gesprek met één van onze developers zodat we meer kunnen inzoomen op wie jij bent, wat je zoekt en wat je ambities zijn.
  • Een tweede gesprek met een developer die je teamgenoot wordt. Zo weet jij gelijk of je in het team past en een goede klik hebt met je directe collega’s.

Enthousiast geworden over de functie?

Reageer direct

Vragen? Neem contact op met:

jan (1)
Jan Hibma

jan.hibma@experius.nl
06-21982572 of
030-8200238

Wat je toekomstige collega's te zeggen hebben:

"

"Tussen Experianen is er een sterk samenhorigheidsgevoel."

Jordy I
Jordy

"

"Als je doet wat je leuk vindt, hoef je nooit te werken"

Lewis-1
Lewis

Naar de teampagina

Waarom Experius?

Wij bieden jou een uitdagende werkplek en een Great Place to Work in één van de snelst groeiende technologie bedrijven van Nederland. Een Great Place To Work betekent het stimuleren van werkgeluk onder alle medewerkers. Dit komt o.a. naar voren in het feit dat er geen hiërarchie is en er geen managers zijn, maar zelf organiserende teams waarin iedereen gelijk is. Dat betekent dat je met je team veel invloed hebt op hoe je projecten tot uitvoering brengt.

Daarnaast staat de techniek centraal bij Experius; 50 van de 70 collega's zijn technische collega's. Genoeg bevlogen sparringpartners om kennis mee uit te wisselen! Verder ligt de focus op persoonlijke ontwikkeling en is er veel ruimte voor eigen initiatief. Vergeet daarnaast de wekelijkse borrel, maandelijkse uitjes en het jaarlijks weekendje weg niet! Meer weten? Zie de sfeerimpressie pagina.

Over ons
Lees meer
Sfeerimpressie
Lees meer

Niet helemaal wat je zoekt?

Geen probleem! We hebben nog meer vacatures:

PGD_7893 (1) (1)-1
Medior Backend Deveveloper (PHP)

Samen met een zelf organiserend team maatwerk webshops bouwen voor klanten zoals: NEN, Nijhof, Oxfam Novib of Print.com?

Naar de vacature
PGD_7917-1
Senior Backend Developer (PHP)

Samen met een zelf organiserend team de beste maatwerk webshops bouwen?

Naar de vacature
experius-staand-onderdeel_van_hh_wit
Newtonlaan 271
3584 BH Utrecht
Nederland
0308200238
info@experius.nl
Experius
  • Over ons
  • Cases
  • Diensten
  • Vacatures
  • Technologie
  • Privacyverklaring
Technologie
  • PWA
  • Magento
  • Shopware
  • BigCommerce
  • PIM
  • Marketing Automation
Blijf op de hoogte

Je wilt op de hoogte zijn van wat er speelt in e-commerce. Logisch. Schrijf je daarom in op onze nieuwsbrief. Zouden wij ook doen.

©2021 Experius - Onderdeel van Happy Horizon